Zamknij okno Drukuj dokument

Wykaz telefonów Urzędu Miasta

Wykaz telefonów Urzędu Miasta Szczecinek

telefon bezpośredni do numeru 69 włącznie:
94-37-141-XX
, gdzie XX oznacza numer wewnętrzny, np. 94-37-141-29

telefon bezpośredni od numeru 80 włącznie:
94-37-140-XX
, gdzie XX oznacza numer wewnętrzny, np. 94-37-140-80

RATUSZ (budynek A)

  Pokój Telefon
Burmistrz Miasta DANIEL RAK 102 58
Zastępca Burmistrza Miasta MACIEJ MAKSELON 112 58
Zastępca Burmistrza Miasta DOROTA RUSIN-HARDENBICKER 102 58
Sekretarz Miasta JOANNA GAWRYCH 103 26
Skarbnik Miasta GRZEGORZ KOŁOMYCKI 012 13
  Pokój Telefon
Wydział Organizacyjny (OR)
DOROTA KORDOWSKA-ŚLIWA 210 39
Sekretariat - Julia Michałowska 102 58
Anna Przytarska-Dziechciarz 211 21
Dariusz Woch 004 57
Biuro Obsługi Interesanta (BOI) -  
Renata Grondys - 29
Katarzyna Szczepaniak - 55
Wydział Finansowy (F)
ELŻBIETA MUCHA 010 14
Olga Smolińska 009 15
Elżbieta Janecka, Sylwia Zwolińska 005 12
Aneta Jakubaszko, Agnieszka Żuk 008 25
Katarzyna Włodarek 008 87
Sylwia Tummel 012 19
Magdalena Lewandowska, Magdalena Mikołajewska 011 23
Ewa Wiśniewska 011 17
Mariola Storczyk, Patryk Szostak, Ilona Rejowska 013 11
Wydział Spraw Obywatelskich (SO)
ANDRZEJ KĄKOL 001 24
Ewa Kawcewicz, Ewa Chojecka (dowody osobiste) 003 35
Barbara Kowalczuk (ewidencja ludności) 002 63
Biuro Rady Miasta (BRM)
Dariusz Krupski, Katarzyna Mołczun 007 44
Biuro Inwestycyjne (I)
Bartosz Borowiecki 105 66
Honorata Mauer 105 86
Dariusz Kijewski 106 64
Ernest Kłosowski 106 62
Wydział Komunalny (K)
ANNA MISTA 110 27
Małgorzata Sazon 108 10
Agnieszka Wiczk 111 68
Bogdan Jojkan 111 18
Małgorzata Gębska, Katarzyna Wencław 109 51
Jan Zaremba 107 65
Arkadiusz Kamiński 107 90
Wydział Nieruchomości (N)
TOMASZ PIESIK 204 40
Joanna Kosior 203 41
Magdalena Dworzańska, Magdalena Janusz 201 42
Magdalena Folga 201 80
Dorota Seredyn, Anna Krzysztofik 202 49
Biuro Informatyki (INF)
WIESŁAW DOROŻYŃSKI 205 54
Rafał Bołądź 205 31
Biuro Miejskiego Konserwatora Zabytków (MKZ)
ANNA DĘBSKA 207 37
Marta Rodziewicz 207 37
Wydział Planowania Przestrzennego (PP)
SEWERYN LECKI 208 45
Mariusz Krzuszcz, Krzysztof Sosnowski, Paweł Kałużny 209 43
Renata Kosicka, Marlena Zając 209 46
Główny specjalista ds. architektury (AR)
TOMASZ WOLANIN 213 81

BUDYNEK B (wejście z dziedzińca)

  Pokój Telefon
Urząd Stanu Cywilnego, ul. 1-go Maja 5 (USC)
EUGENIA GRUDECKA 019 32
Beata Bednarska 016 88
Teresa Golan 020 33
Agnieszka Frątczak, Jolanta Szelągowska 020 89
Referat Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego (BZK)
ANDRZEJ WASĄG 114 38
Janusz Wdowiak 114 38
Biuro Spraw Społecznych (BS)
Beata Kowal 115 53
Elżbieta Szukiel 115 53
Referat Ochrony Środowiska (OŚ)
BOGUMIŁA RYBIŃSKA 119 69
Tomasz Wajsowicz, Joanna Petrowicz 116 34
Wydział Nadzoru (ND)
ROBERT SZCZĘSNY 117 22
Edward Lisowski, Iwona Zwolan, Halina Pożątka-Zbijowska 117 56
Główny specjalista ds. promocji i kontaktów z mediami (PKM)
MATEUSZ LUDEWICZ                                tel. kom. 735 939 693 118 61
Wydział Rozwoju (R)
MARCIN WILK 219 67
Jolanta Mikołajewska 215 47
Tomasz Potoka 217 48
Monika Bagińska, Aleksandra Machut 217 52
Przemysław Pieńkos 216 83
Ewidencja działalności gospodarczej - Arkadiusz Piecewicz 216 82
Główny specjalista ds. zamówień publicznych (ZP)
TOMASZ KOŁOSOWSKI 120 50

 

Metadane

Źródło informacji:Joanna Gawrych
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Joanna Gawrych
Data wprowadzenia:2008-05-26 21:50:38
Opublikował:Joanna Gawrych
Data publikacji:2008-05-27 23:16:01
Ostatnia zmiana:2019-11-26 11:15:40
Ilość wyświetleń:159497